Masaüstü Yazılım

Masaüstü Yazılım

Günlük hayatta, bulunduğumuz neredeyse her yerde bilgisayarlar sayesinde birçok işi görebiliyoruz. Bu işlerimizi yaparken masaüstü yazılımlardan yardım alıyoruz. Birçok yazılım kullanıyor, her ihtiyacımıza cevap veren yazılımlarla haşır neşir oluyoruz. İş dünyası için artık bilgisayarlar vazgeçilmez birer başrol oyuncuları oldu bile.

Grifa, uzun yılların deneyimi ve konusunda yetkin yazılım mühendisleri ile şirketlerin, firmaların ya da kurumların her ihtiyacına yönelik masaüstü yazılımlar geliştiriyor. Bu yazılımları geliştirirken ihtiyacınızı doğru analiz ederek pratik çözümlemeler sunuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi analiz ediyor, üzerine geliştirdiğimiz fikirlerimizi sunarak ortak karar almaya özen gösteriyoruz.

Kabul aşamasından sonra ortaya konan fikirler bir proje haline dönerek, deneyimli yazılım mühendislerimiz tarafından analiz ediliyor. Analiz sonrası projenin başlangıcı, değerlendirme aşamaları ve testlerini büyük bir titizlik ve hassasiyetle yaparak projeyi teslime hazır hale getiriyoruz. Tamamen şirketinize özel, ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanmış bir yazılım ortaya çıkarıyoruz.

Masaüstü yazılımı hayata geçirmek kolay değildir. Profesyonel olmayan ellere emanet edilemeyecek kadar da hassas ve güvenlik açıklarına karşı titizlik gösterilmesi gereken bir konu. Farklı sektörlerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte masaüstü yazılımlar geliştirirken, bu yazılımların kolay, hızlı, estetik ve pratik olmasına özen gösteriyoruz. Grifa, ihtiyacınıza yönelik masaüstü yazılım ihtiyaçlarınızı analiz etmek için sizleri bekliyor.

Grifa ekibi olarak bünyemizde birçok masaüstü yazılım geliştirdik.

  • Arşiv Pro (Dijital Evrak Takip ve Arşivleme Programı)
  • Work Manager (Görev Takip Yazılımı)
  • Rentcar Pro (Araç Kiralama Yazılımı)
  • Özel Şirket Yazılımları