Masaüstü Yazılım

Masaüstü Yazılım

Bilgisayarlar çok uzun yıllardır iş dünyasının vazgeçilmez başrolü. Günlük hayatta, bilgisayarlar sayesinde birçok işi hemen hemen her yerde halledebiliyoruz. Günlük hayatımızı planlarken ve işlerimizi yaparken de birçok masaüstü yazılımdan yardım alıyor, çeşitli ihtiyaçlarımıza yönelik farklı yazılımlarla karşılaşıyoruz.

Grifa, uzun yılların deneyimi ve konusunda yetkin yazılım mühendisleri ile farklı sektörlerden firmaların ve kurumların çeşitli ihtiyaçlarına yönelik masaüstü yazılımlar geliştiriyor. Bu yazılımları geliştirirken, öncelikle ihtiyaçlarınızı öğrenerek, doğru bir analizin ardından pratik ve etkili çözümler sunmak için çalışıyor.

İhtiyaçlarınıza yönelik fikirlerimizi sunarken, karar alma aşamasında sizinle birlikte hareket etmeye özen gösteririz. İdeal fikir üzerinde alınan ortak kararın ardından, proje detaylandırılır ve deneyimli yazılım mühendislerimiz tarafından analiz edilir. Analiz sonrası projenin başlangıcı, değerlendirme aşamaları ve başarı testleri büyük bir titizlik ve hassasiyetle tamamlanarak, proje, teslime hazır hale getirilir. Ortaya çıkan son ürünün, tamamıyla size/şirketinize özel, ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayacak bir yazılım olması hedeflenir.

Masaüstü yazılım profesyonel olmayan ellere emanet edilemeyecek kadar önemli ve güvenlik açıkları bakımından titizlikle yaklaşılması gereken bir konudur. Grifa farklı büyüklüklerdeki firmaların ihtiyaçlarına yanıt verebilecek nitelikte ve yeterlilikte masaüstü yazılımlar geliştirirken, bu yazılımların güvenilir ve kullanışlı olmasına özen gösterir ve aynı zamanda tasarım estetiğine ekstra önem verir. Bugüne kadar birçok başarılı masaüstü yazılıma imza atmış olan Grifa, firmanıza özel bir masaüstü yazılım için, ihtiyaçlarınızı analiz etmek üzere sizleri bekliyor.

Grifa ekibi olarak başarıyla tamamladığımız masaüstü yazılım örnekler;

  • Arşiv Pro (Dijital Evrak Takip ve Arşivleme Programı)
  • Work Manager (Görev Takip Yazılımı)
  • Rent-a-Car Pro (Araç Kiralama Yazılımı)
  • Özel Şirket Yazılımları